Головна » 2018 » Вересень » 11 » Підсумки олімпійського тижня
21:27
Підсумки олімпійського тижня

День фізичної культури і спорту — свято України. Відзначається щорічно в другу суботу вересня на підставі Указу Президента № 340/94 від 29 червня 1994 року «Про День фізкультури і спорту». Його головна мета – залучення населення України до занять спортом і фізкультурою, а також – пропаганда активного здорового способу життя. В українських навчальних закладах протягом тижня організовуються різноманітні конкурси та змагання з фізичної культури і спорту. І в нашій, Мелітопольський спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №25, з 03.09.2018 по 07.09.2018 проводився «Олімпійський тиждень».

Протягом тижня на уроках фізкультури були проведені інформаційні хвилинки "Спорт і фізичне виховання – утвердження здорового способу життя та зміцнення миру" про вплив спорту на фізичний та духовний розвиток особистості, а також роль спорту у встановленні мирних стосунків між людьми різних націй. На другому поверсі школи був оформлений стенд «Олімпійський рух – від старовини до сьогодення», на якому були розміщені  плакати про здоровий спосіб життя та фотографії з олімпійськими видами спорту. А в шкільній бібліотеці учні могли ознайомитися з виставкою літератури  «Здорова дитина – здорова нація».

Для учнів 3-4 класів була організована екскурсія на оновлений міський стадіон «Спартак». Діти познайомилися з історією розвитку спорту в нашому місті та із задоволенням позаймалися на тренажерах.

Також протягом тижня проходила творча виставка-фотосушка родинних фотографій учнів 2-4 класів на тему здоров’я, фізкультури і спорту «Як здорово я провів літо».

Щоб дізнатися рівень обізнаності учнів про олімпійський рух в Україні та світі вчителем фізичної культури Павлюченко С.Д. була розроблена та проведена вікторина для учнів 7-8-х класів. Команди гідно представили свої класи.

6 вересня 2018 року в школі була проведена єдина виховна година «Всеукраїнський олімпійський урок», на якому учні отримали цікаву, пізнавальну та вичерпну інформацію про олімпійську славу України, важливість ведення здорового способу життя та необхідність займатися фізкультурою і спортом.

А найцікавіший захід проходив 7 вересня 2018 року у загальношкільний День фізичної культури і спорту. Це спортивний квест «Я крокую до здоров’я». Педагог-організатор Маринова О.О., вчителі фізкультури Мкртчян О.М. та Павлюченко С.Д. та учні 11 класу підготували та провели для учнів 5-7 та 8-10 класів гру-квест. Школярі пройшли випробування на станціях: «Знавці олімпійського руху», «Снайпери»,  «Ми – олімпійці»,  «Ритмічна», «Дружба»,  «Боулінг», «Спритний тенісист». Дітям дуже сподобались завдання, вони були активні, організовані, дружні. Всі команди були нагороджені грамотами.

Отже, підводячи підсумки тижня, можна зазначити, що він пройшов плідно й цікаво.

 

 

 

Переглядів: 20 | Додав: kuzmenkoekaterinaviktorov | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
avatar
0
1
Дякуємо організаторам - нам дуже сподобалось приймати участь у всіх змаганнях присвячених олімпійському тижню.
avatar