З 12.11.2018 по 11.12.2018  школярі 6-11 класів брали активну участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. За результатами ІІ (міського) етапу олімпіад за кількістю отриманих призових балів СШ № 25 посіла призове І місце серед шкіл нового типу міста. Найкращі місця показали наступні учні.

Таблиця призових місць за 2018-2019 навчальний рік  ІІ (міський) тур

 

з/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

Предмет

Місце

Учитель

1

Спесівець Лоліта

10

Нім.мова

Укр.мова

Анг.мова

І

ІІ

ІІІ

Федотова М.О.

Гриньова О.М.

Білова І.М.

2

Куртсеітова Ельвіна

11

Нім.мова

І

Федотова М.О.

3

Цеомашко Ксенія

10

Нім.мова

ІІ

Зінченко О.В.
4 Сілаєва Дар'я 9 Нім.мова ІІ Федотова М.О.

5

Юженкова Маргарита

8

Нім.мова

ІІ

Клименко М.М.

6

Коровін Максим

9

Нім.мова

Біологія

І

ІІ

Федотова М.О.

Яковлева Є.В.

7

Тищенко Сергій

10

Франц.мова

І

Чучман М.В.

8

Данченко Віктор

9

Біологія

Географія

І

І

Яковлева Є.В.

Неровна Н.Г.

9

Шаповалова Владислава

11

Біологія

Франц.мова

І

ІІ

Неровна Н.Г.

Чучман М.В.

10

Єрмаков Матвій

10

Франц.мова

Інформаційні

технології

ІІІ

ІІІ

Чучман М.В.

Кузьменко К.В.

11

Альохіна Арина

11

Анг.мова

Біологія

Екологія

ІІ

ІІ

ІІІ

Муждабаєва Е.Н.

Неровна Н.Г.

Неровна Н.Г.

12

Дяткова Єлизавета

11

Екологія

ІІІ

Неровна Н.Г.

13

Литвинов Роман

10

Історія

ІІІ

Устінова Т.С.

14

П'ятигорець Данило

11

Інформатика

ІІ

Кузьменко К.В.

15

Олешко Альона

10

Педагогіка і

психологія

ІІ

Осипова О.І.

16

Лосєва Альона

8

Біологія

Фран.мова

І

ІІ

Неровна Н.Г.

Метельова М.І.

17

Котов Михайло

9

Біологія

ІІІ

Яковлева Є.В.

18

Подлесна Аліна

8

Нім. мова

ІІІ

Клименко М.М.

19

Щеголева Марія

9

Правознавство

ІІІ

Савченко Н.В.

20

Супрун Ангеліна

7

Укр.мова і літер.

ІІІ

Євтушок Н.Є.

21

Редько Костянтин 10

Фізична культура

ІІ

Мкртчян А.М.

22

Степаненко Аріна

9

Фізична культура

ІІ

Павлюченко С.Д.

23

Топорова Анастасія

8

Франц.мова

ІІІ

Метельова М.І.