Для формування в учнів лідерських якостей та надання можливості самореалізації, в Мелітопольській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 25 створена і працює система учнівського самоврядування «MAXIMUM».

Метою самоврядування учнів школи є:

- надання можливості учням самостійно організувати шкільне життя, зробити позакласне життя цікавим, а навчання – більш ефективним;

- навчання учнів жити за принципами та законами демократії;

- підготовка до майбутнього суспільного громадянського життя дієздатного дорослого громадянина.

Основною ланкою в структурі самоврядування школи є Рада міністрів, що в свою чергу контролює центри самоврядування – міністерства в класах.

Шкільне самоврядування складається з міністерств:

- міністерство корисних справ;

- міністерство культури та дозвілля;

- міністерство здоров’я та спорту;

- міністерство науки та освіти;

- міністерство медіа.

5А клас 2015 - 2016 н.р.

Староста - Коробко Ірина

Зам. старости - Ярочкіна Єлизавета

Міністр здоров'я та спорту - Черкашин Данило

Міністр корисних справ - Дімітрова Ангеліна

Міністр культури та дозвілля - Печерський Даніїл

Міністр науки і освіти - Аксьонов Ілля

Міністр медіа - Довбня Анжеліка

5Б клас 2015 - 2016 н.р.

Староста - Подлесна Аліна

Зам. старости - Саламатіна Дар'я

Міністр здоров'я та спорту - Іванов Павло

Міністр корисних справ - Лосєва Альона

Міністр культури та дозвілля - Безменова Олександра, Топорова Анастасія

Міністр науки і освіти - Боровий Микита

Міністр медіа - Князєва Маргарита

6А клас 2015 - 2016 н.р.

Староста - Романова Дар'я

Зам. старости - Гетьманська Дар'я

Міністр здоров'я та спорту - Злотнікова Руслана

Міністр корисних справ - Виноградова Дар'я

Міністр культури та дозвілля - Сілаєва Дар'я

Міністр науки і освіти - Романюта Діана

Міністр медіа - Котов Михайло

6Б клас 2015 - 2016 н.р.

Староста – Павлова Маргарита

Зам. старости - Гапоненко Анастасія

Міністр здоров'я та спорту – Фокін Артем

Міністр корисних справ - Ортіна Діана

Міністр культури та дозвілля - Шедлевич Євген

Міністр науки і освіти - Лахтіонов Віталій

Міністр медіа – Чернишова Поліна

7А клас 2015 - 2016 н.р.

Староста - Винник Анастасія

Зам. старости - Олешко Альона

Міністр здоров'я та спорту - Цоколо Роман

Міністр корисних справ - Бородай Хритстина

Міністр культури та дозвілля - Спесивець Лоліта

Міністр науки і освіти - Литвинов Роман

Міністр медіа - Духняк Поліна

7Б клас 2015 - 2016 н.р.

Староста - Натресований Едуард

Зам. старости - Работа Вікторія

Міністр здоров'я та спорту - Повідіш Олена

Міністр корисних справ - Підмогильна Аліна

Міністр культури та дозвілля - Лещіна Анастасія

Міністр науки і освіти - Комзолов Микола

Міністр медіа - Моісеєва Світлана

8А клас 2015 - 2016 н.р.

Староста – Дяткова Єлизавета

Зам. старости – Пошивай Ліляна

Міністр здоров'я та спорту – Тригуб Анастасія

Міністр корисних справ - Карцева Юлія

Міністр культури та дозвілля – Повідіш Крістина

Міністр науки і освіти - Курсеітова Ельвіна

Міністр медіа – Дяткова Єлизавета

8Б клас 2015 - 2016 н.р.

Староста - Горохова Олена

Зам. старости - Поляцький Микита

Міністр здоров'я та спорту - Колтишев Владислав

Міністр корисних справ - Сафарова Рената

Міністр культури та дозвілля - Роджер Ентоні

Міністр науки і освіти - П'ятигорець Данило

Міністр медіа - Цибух Альона

9А клас 2015 - 2016 н.р.

Староста – Литвинова Дар’я

Зам. старости – Іорданова Олександра

Міністр здоров'я та спорту - Іорданова Олександра

Міністр корисних справ - Ревун Марія

Міністр культури та дозвілля - Литвинова Дар'я

Міністр науки і освіти - Марусенко Марія

Міністр медіа - Науменко Міла

9Б клас 2015 - 2016 н.р.

Староста - Єльцова Яна

Зам. старости -Спиця Кристина

Міністр здоров'я та спорту - Дєєв Сергій

Міністр корисних справ - Машкара Максим

Міністр культури та дозвілля - Фотін Родіон

Міністр науки і освіти - Марінова Софія

Міністр медіа - Аблямітова Еліна

10 клас 2015 - 2016 н.р.

Староста - Вікторова Вікторія

Зам. старости - Ділоян Діана

Міністр здоров'я та спорту - Букша Катерина

Міністр корисних справ - Лужайцева Ангеліна

Міністр культури та дозвілля - Квасова Анастасія

Міністр науки і освіти - Моісеєнко Катерина

Міністр медіа - Бронніков Данило

11 клас 2015 - 2016 н.р.

Староста - Толубенко Владислав

Зам. старости -Дьоміна Уляна

Міністр здоров'я та спорту -Черкашин Ростислав

Міністр корисних справ - Ярочкіна Ірина

Міністр культури та дозвілля - Ширман Вікторія

Міністр науки і освіти - Дьоміна Уляна

Міністр медіа - Братченко Анастасія

http://maximum-25.blogspot.com/ - посилання на блог самоврядування

https://vk.com/club80423427 - посилання на групу самоврядування у соціальній мережі "Вконтакте"