ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ МЕЛІТОПОЛЯ ВІД ГІТЛЕРОВСЬКИХ ОКУПАНТІВ

22 ЧЕРВНЯ 1941 РОКУ ЧОРНОЮ ДАТОЮ ВРІЗАЛОСЯ В ПАМ’ЯТЬ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ. НІМЕЦЬКИЙ ЧОБІТ ВСТУПИВ НА НАШУ РІДНУ ЗЕМЛЮ, НА ЗЕМЛЮ НАШИХ БАТЬКІВ.
ФРОНТ НАБЛИЖАВСЯ І ДО НАШОГО МІСТА.
6-ГО ЖОВТНЯ 1941 РОКУ. ГІТЛЕРІВСЬКІ ВІЙСЬКА ОКУПУВАЛИ МЕЛІТОПОЛЬ. НАД МІСТОМ ОПУСТИЛАСЯ ДВОРІЧНА НІЧ, ТЕРОРУ І НАСИЛЬСТВА. ФАШИСТИ ПОЧАЛИ ПЛАНОМІРНЕ ВИНИЩЕННЯ МИРНОГО НАСЕЛЕННЯ. НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА ТА РАЙОНУ БУЛО ВЛАШТОВАНО КІЛЬКА В’ЯЗНИЦЬ І КОНЦЕНТРАЦІЙНИХ ТАБОРІВ. ДО НІМЕЧЧИНИ ІЗ МЕЛІТОПОЛЯ ТА РАЙОНУ БУЛО ВИВЕЗЕНО ПОНАД 10 ТИС. ОСІБ, ВБИТО – 15ТИС.
МЕЛІТОПОЛЬЦІ НЕ ЗДАВАЛИСЯ ВОРОГУ. У МІСТІ СТВОРЮВАЛИСЬ ПІДПІЛЬНО-ДИВЕРСІЙНІ ГРУПИ.
МЕЛІТОПОЛЬ БУВ ДЛЯ ГІТЛЕРІВЦІВ ВАЖЛИВИМ СТРАТЕГІЧНИМ ПУНКТОМ, ТУТ ЗНАХОДИЛИСЯ ВЕЛИКІ СИЛИ АБВЕРУ І «СД». ВЕЛИКІ НАДІЇ ОКУПАНТИ ПОКЛАДАЛИ НА СТВОРЕНУ ТУТ ЛІНІЮ УКРІПЛЕНЬ, ЩО ОТРИМАЛА НАЗВУ «ВОТАН», ОСНОВНИМ ОПОРНИМ ПУНКТОМ ЯКОЇ БУВ МЕЛІТОПОЛЬ.
НІМЦЯМ ПРОТИСТОЯЛИ ВІЙСЬКА ПІВДЕННОГО ФРОНТУ ПІД КОМАНДУВАННЯМ ГЕНЕРАЛА Ф. ТОЛБУХІНА. 20-ГО ВЕРЕСНЯ 1943 РОКУ РАДЯНСЬКІ ВІЙСЬКА СИЛАМИ ПІВДЕННОГО ФРОНТУ ВИЙШЛИ НА ПІДСТУПИ ДО ЛІНІЇ «ВОТАН». 26 ВЕРЕСНЯ ГЕНЕРАЛ АРМІЇ Ф.І. ТОЛБУХІН ПЕРЕГРУПОВУЄ ОСНОВНІ СИЛИ І ЗАВДАЄ МАСОВАНОГО УДАРУ ПО ПОЗИЦІЯХ СУПРОТИВНИКА. ТАК РОЗПОЧАЛАСЯ МЕЛІТОПОЛЬСЬКА ОПЕРАЦІЯ.
23 ЖОВТНЯ 1943 РОКУ НАД МІСТОМ ЗАМАЙОРІВ ПРАПОР ПЕРЕМОГИ! МЕЛІТОПОЛЬ БУВ ЗВІЛЬНЕНИЙ ВІД ГІТЛЕРІВСЬКИХ ОКУПАНТІВ.
22 ЖОВТНЯ ДО НАШОЇ ШКОЛИ ЗАВІТАЛИ ВЕТЕРАНИ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ. УЧНІ ТА ВЧИТЕЛІ ПІДГОТУВАЛИ ДЛЯ НИХ КОНЦЕРТ - ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ.
23 ЖОВТНЯ У КОЖНОМУ КЛАСІ ПРОЙШЛИ КЛАСНІ ГОДИНИ, ПРИСВЯЧЕНІ 72 РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ М. МЕЛІТОПОЛЯ ВІД НІМЕЦЬКО-ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ. ДІТИ ПОЧУЛИ ПРО ВЕЛИКИЙ ГЕРОЇЧНИЙ ПОДВИГ НАШИХ ДІДІВ І БАБУСЬ, ЯКІ БОРОЛИСЯ ЗА НАШЕ ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ. ВСІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ У ЧАСИ ВІЙНИ. ВІТАЄМО НАШИХ ВЕТЕРАНІВ ЗІ СВЯТОМ!!!
 
 
 
 

 

  

В МЕЛИТОПОЛЬСКОМ ЭКОЦЕНТРЕ СРАЗУ ЧЕТЫРЕ ВЫСТАВКИ

 МЕЛИТОПОЛЬСКОМ ЭКОЦЕНТРЕ СРАЗУ ЧЕТЫРЕ ВЫСТАВКИWWW.MV.ORG.UA21 ОКТЯБРЯ В МЕЛИТОПОЛЬСКОМ ЦЕНТРЕ ЭКОЛОГО-НАТУРАЛИСТИЧЕСКОГО ТВОРЧЕСТВА УЧАЩЕЙСЯ МОЛОДЕЖИ МНОГОЛЮДНО:..

ВІДВІДУВАННЯ МУЗЕЮ

Сьогодні, 20 жовтня, учні 6-х класів ходили до музею, щоб привітати ветеранів нашого краю з Днем визволення Мелітополя від німецьких загарбників. Там відбулася зустріч з першим директором нашої школи Голофастом М. М. Діти мали змогу побачити знаряддя та одяг військових. Навіть вдалося почути вибухи гранат і пушок. Всі були раді дізнатися про ветеранів нашого краю, які захищали наше місто у роки Великої Вітчизняної війни.
Поліна Чернишова, 6-Б клас

КОТИГОРОШКО

Сегодня, 15 октября, команды пятых классов участвовали в квесте "Великая Отечественная война в г. Мелитополе".
Очень много нового узнали ребята и сами поделились своими знаниями о героях Мелитополя, которые сражались за Родину.
Ребята выступили и показали достойные результаты. Молодцы!!!
Інші фото можна переглянути в нашій групі https://vk.com/media25
 
 
  

  

  

ПОЇЗДКА У ЗАПОРІЖЖЯ

Вчера мы ездили в г. Запорожье.
Были на о. Хортица, в музее ретро автомобилей.
Мне больше всего понравилось на Хортице и конный театр.
Ну а больше всего общение с друзьями в автобусе. А что понравилось вам?
Выкладывайте фотографии, а то у меня их мало!!!   Полина Чернышева, 6-Б клас
Інші фото можна переглянути в нашій групі https://vk.com/media25
 
  
 

  

  

  

 ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

У щедру, наповнену різнобарв’ям пору року, коли в осіннім вальсі кружляє падолист, а останні квіти, пломеніючи над землею, дарують увесь свій жар дню прийдешньому, приходить свято освітян. Упевнена, не знайдеться людини, котра з почуттям вдячності не згадувала би рідну школу, улюблені предмети й, неодмінно, своїх наставників – педагогів. Адже саме майстри освіти перетворюють сіре будення на незвіданий шлях до далеких зірок.
Багато щедрих слів подяки лунало для наших педагогів з нагоди професійного свята. Шкільне самоврядування не на словах, а на ділі змогли відчути себе вчителями. А на завершення дня - святковий концерт. Кожен клас вітав учителів по-своєму: хто піснею, хто танцем, а хто і сценкою гумористичною.
Що б не з’являлось нове у світі, які б відкриття не відбувались, нехай збережеться у кожного повага до школи, до її добрих традицій, до самого простого, основного: до вчителя та до учня. Врешті-решт, які б методи навчання не відкривали, яке б обладнання до школи не привозили – головним, вічним і незмінним залишається в школі вчитель.
Інші фото і відео з концерту можна переглянути в нашій групі https://vk.com/media25
 
  

  

  

КАСТИНГ У ДРАМГУРТОК
Сьогодні, 25 вересня, керівники драмгуртка "Синій птах" Чернишова Олена Миколаївна та Іванова Марина Юріівна проводили кастинг майбутніх артистів. В цьому навчальному році гурток поповнився новими учасниками. На першій зустрічі дітям було запропоновано відчути себе в ролі акторів. Вони перевтілювалися у фрукти, овочі, звірів; були і маленькими дітьми, які загубилися в лісі, і старенькими бабусями, які допомагають своїм онукам. Проявили себе в постановці театралізованої казки, читали відомий вірш, показуючи і передаючи різні емоції. Сподіваємося, що новий склад драмгуртка радуватиме нас різними постановками, як це робили наші юні таланти завжди.
Інші фото можна переглянути в нашій групі https://vk.com/media25
 
 

  

 

ВУЛИЦЯМИ РІДНОГО МІСТА

Сьогодні, 25 вересня, до нас у школу завітала представник краєзнавчого музею. Дітям розповідали про історію нашого краю.
Учням було дуже цікаво дізнатися про видатних людей та вулиці рідного міста.
Безменова Олександра, 5-Б клас